Stosunek w dzień spodziewanej miesiączki i brak okresu

Witam Kochałem się z dziewczyna dzień przed spodziewaną miesiączka i w dzień spodziewanej miesiączki której nie było. Mija juz 7 dzień a miesiączki nie ma. W czasie stosunku po podnieceniu pojawił się lepki śluz a pochwa była wcześniej sucha. Następnie dziś było ostre kłucie w dolnej częsci brzucha. Nie doszło do wytrysku w środku. Dziewczyna miała wcześniej troszkę stresu a cykle miesiączkowie miała kiedyś co 28dni a ostatnimi czasu 26-32dni. Proszę o porade

Aleksander Ropielewski

Rozumiem, że obawia się Pan możliwości ciąży. Nie można jej wykluczyć jeżeli doszło do kontaktu preejakulatu lub spermy z okolicą narządów rodnych. Sugeruję wykonanie testu ciążowego lub badania beta hCG w surowicy krwi ok. 10 dni od stosunku.