Stosunek z prezerwatywą - czy możliwe, że mimo to doszło do zapłodnienia?

Mam 18 lat, ostatni okres miałam 28 listopada, a dziś mamy 31 grudnia, więc spóźnia mi się 3 dni.

Ostatnio uprawiałam seks, mój chłopak się spuścił w zabezpieczenie, a następnie poszedł do łazienki, umył swego penisa kilka razy i założył nową prezerwatywę i penisem tylko dotykał mnie po pochwie. To było w dniach płodnych.

Czy jest możliwe, żebym zaszła w ciążę? Jeśli chłopak umył go dokładnie i założył nową prezerwatywę? Okres spóźnia się 3 dni. Wariuję!

Witam serdecznie,

w opisanym przez Panią przypadku prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo małe. Ale niestety istniej i nie jest równe zeru.

Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam