Stosunki bez zabezpieczenia i wcześniejsze wystąpienie miesiączki a dolegliwości związane z objawami ciążowymi

ma objawy ciazy mdlosci ,zmeczenie ,temp37 ,zawroty glowy ,nadmierny apetyt lub nie moge patrzec na jedzenie,mam wyostrzony wech i smak bol glowy ,czesto odaje mocz , szybko sie mecze ,powinnam dostac miesiaczke 9.05 a dostalam szybciej 3.05 i to byla krew z sluzem i trwalo 2 dni potem przez 3 dni takie brazowe plamienie .. po kilku dniach bolal mnie brzych przez chwile klocie podbrzuchem .potem po kilku dniach doszly bole jak przed miesiaczka kochamy sie bez zabezpieczenia

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.