Stosunki w dzień owulacji a prawdopodobieństwo ciąży

witam 9.11 i 10.11 kochalam sie z partnerem 12.11 bylam u ginekologa zrobil mi usg dopochwowe i powiedzial ze mam owulacje potem na drugi dzie takze sie kochalam z partnerem wszystkie stosunki odbyly sie w ten sposob ze partner skonczyl we mnie . Od kilku dni mam mdlosci bola mnie piersi jestem senna . od trzech dni boli mnie podbrzusze tak jak na okres ale nie dostalam okresu zadnego jedynie przed wczoraj i wczoraj dostalam lekkiego plamienia koloru jasnej czerwieni czy moge byc w ciazy ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży jest bardzo wysokie. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy po terminie spodziewanej miesiączki. Pozdrawiam