Stres i nadciśnienie w 38. tygodniu ciąży

Witam ,jestem w 38tc i obecnie jestem teraz w szpitalu z powodu nadciśnienia, mierzylam ciśnienia jeszcze w domu i było to : 128-9/80-88 - rano i wieczorem zwykle skakało ,130/70, 128/90 , 116/91, 138/88 , . nie mam białka w moczu, wtredy brałam 2x1 dopeżyt , a teraz jak jestem w szpitalu to strasznie się denerwuje , płacze plątam , nie chce tu być, a lekarz chce mnie tu zostawić do końca ciąży , i z tego stresu który tutaj przezywam z powodu tęsknoty za domem i rodzina budze się z 150/90 . .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dla dobra własnego oraz płodu powinna Pani spróbować zachować spokój i spróbować zrozumieć decyzję lekarza prowadzącego. Zawsze też może Pani poprosić o rozmowę z psychologiem. Wszelkie wątpliwości warto wyjaśniać z lekarzem prowadzącym.