Stwierdzenie insulinooporności a wyniki badań glukozy

Podczas badań w szpitalu w sierpniu tamtego roku stwierdzono u mnie insulinooporność. Glukoza na czaczo 80 mg/dl, po 2h 102 md/dl. Insulina na czczo 14,18 mU/L, po 2 h 45, 94 mU/L. Włączono metforminę Dzisiaj odebrałam wyniki ponownego badania: insulina na czaczo 12,47 ulU/ml, glukoza na czaczo 87, po 2h 88 md/dl. Czy wyniki są prawidłowe?

Nie wiem w oparciu o co postawiono rozpoznanie insulinooporości bo żadne z przytoczonych przez Panią wyników na nią nie wskazuje.