Stwierdzona insulinooporność, uporczywy trądzik
Od 3 lat nikt nie potrafi mi pomóc... na dzień dzisiejszy przekroczone normy: tsh , jest obecność anty tpo i anty tg ale nie przekraczam norm ,przekroczone dhea, dhea so4, androstendionu, testosteronu wolnego oraz 17 - oh progesteronu. Rezonans magnetyczny nadnerczy i jajników prawidłowy. Stwierdzona insulinooporność, uporczywy trądzik. Co mam robić? u kogo jeszcze szukać pomocy skoro mój endokrynolog nie wie co się dzieje

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Problemy hormonalne kobiet
Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.