Sucha skóra po zimie

Witam. Chcialam zapytac jak moglabym polepszyc stan mojej cery. Pragne zaznaczyc, iz po zimie skora zrobila mi sie sucha, natomiast jak zaczelam stosowac krem intensywnie nawilzajacy, to twarz swieci sie na policzkach. Takze wyglada to nie ladnie :( nawet nie umiem w tym momencie okreslic czy moja cera jest sucha czy tlusta :/. Bardzo prosze o rady. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Najlepiej byłoby udać się na konsultację do kosmetologa, który po analizie twarzy dobierze najlepsze rozwiązania. Jednak biorąc pod uwagę opis problemu, podejrzewam, że dobrze byłoby wykonać zabieg złuszczający.

Pozdrawiam