Suchość pochwy i obniżone libido

Mam 20 lat i nie mam ochoty na seks. Wydaje mi się to co najmniej dziwne. Ciężko też u mnie z nawilżeniem pochwy, czasami pojawia się grzybica. Mam stałego partnera od 2 lat, który jest moim pierwszym partnerem seksualnym. Nie wiem czy problem jest ze mną, czy po prostu z nim nie mam ochoty tego robić, ale bardziej skłaniam się ku pierwszemu. Od początku brałam tabletki anty, 2 miesiące temu je odstawiłam. Cały czas jest tak samo. Co robić? Do kogo się udać? I czy jest to normalne w tym wieku?

Piotr Pilarski

Sugeruję zgłosić się do ginekologa. Mogą to być objawy zaburzeń hormonalnych.

Pozdrawiam.