Swędzenie skóry, bóle ramion, zatkany nos i zmiany zwyrodnieniowe a wyniki badań

Witam byłam leczona na Helicobacter dopadła mnie grzybica której nie mogłam się pozbyc w wyniku morf zobaczyłam zaznaczone MCHC15.9( )Mam swedzenie pod pachami uszy pachwiny-biore Jovesto -nie jest to uciązliweWstaje w nocy 1-2 razy z moczem mam wrazenie ze czuje zapach zjedzonego pokarmu wynik moczu b/z OB -25 CRP ilościowe 9,16 Glukoza 79 Elektrolity- sód 142 Potas-5,1 Chlorki-106 bilirubina 0,64cholesterol całkowity-221 chol HDL-62 chol.LDL 137.40 Triglicerydy 108,00 ryzyko 3,60 Morf l-7.60 granulocyty 4,20 Limfocyty 2,80 MID/eos 0,.60 Erytrocyty 4,70 HGB 14.10 Hematokryt 42,70 MCV 90,30 MCH 29,80 MCHC 33,00 RDW 13,90 Płytki krwi 286,00 MPV 13,10 TSH 3-cia generacja 1,54 Kreatynina 0,80 ALTaminotransferaza 42,00 ALP-Fosfataza alkaliczna 106,00 GGT g-glutamylo. 29,00 Lekarz zalecił antybiotyk Mam bóle ramion kręgów szyjnych ale nie są to ciągłe mam zatykanie nosa w nocy biorę do nosa Fanipos w aerozolu doraznie Mam zmiany zwyrodnieniowe układu kostnego przy dolegliwosciach bólowych biorę p/ zapalne srodki Wynik CRP mam cały czas taki sam od 2013 roku Proszę o interpretacje za odpowiedz dziękuję Tessa

Aleksander Ropielewski

Postępowanie lecznicze proponowane przez lekarza wydaje się być prawidłowe w oparciu o dostępne przez Panią wyniki badań i opis dolegliwości. Być może po możliwości dokładniejszego zbadania i zadania pytań dodatkowych zmodyfikowałbym je lub rozszerzył, ale nie mam takiej możliwości.