Swędzenie warg sromowych i pieczenie wejścia pochwy

Od 3 tygodni swędzą mnie wargi sromowe,a przy stosunku czuję pieczenie wejścia pochwy (po stosunku się nasila, szczególnie gdy nie użyjemy prezerwatyw). Kiedy dostałam okres, swędzenie ustało. Dzień po okresie byłam u ginekologa, który stwierdził, że wszystko jest w porządku. Przy badaniu użył wziernika (lub innego sprzętu, nie wiem dokładnie) i po powrocie do domu przy wizycie w toalecie znowu poczułam pieczenie, swędzenie wróciło. Od 1,5 roku biorę tabletki antykoncepcyjne (logest). Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie do ginekologa. Być może będzie konieczności wykonania dodatkowych badań np. pobranie posiewu z pochwy.