Świąd i pieczenie w miejscach intymnych

Od paru dni odczuwam świąd oraz pieczenie w miejscach intymnym dodam ze jest ono bardzo silne. Towarzyszy temu żółta wydzielina. Rok temu przy porodzie mialam stwierdzoną bakterie i dostalam antyiotyk. Przez długi czas nie wracało, w tamtym miesiacy zaczelam odczuwać świąd wiec odrazu zastosowałam tabletki dopochwowe pomoglo ale znowu wróciło. Jak mam sie z tego wyleczyc? Jest szansa ze to moj maz mnie zaraza, poniewaz on nigdy nie byl z tym u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Lekarz określi także konieczność leczenie lub postępowania diagnostycznego u męża.