Świąd skóry po usunięciu macicy i przydatków

Witam miesiąc temu przeszłam operację usunięcia macicy i przydatkow,od około tygodnia walczę z nagle wystepujacym swędzeniem rąk i pleców,jak podrapie bardzo czerwone śladynie mam zmian skórnych po chwili przechodzi i wraca zwłaszcza wieczorem,pije wapno,nie pomaga co moze być przyczyna czy moze mieć związek z przebytym zabiegiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.