Świąd, wzdęcia a mdłości u 19-latki

mam nastepujace objawy: ciagle jes mi niedobrze, wszystko mnie swedzi, ciagle mi sie odbija, imam gazy , wydalam z wysiłkiem bardzo małe stolce ...mam za niedługo usg ale chciałabym wiedziec czy to cos powaznego ...dodam jeszcze ze czuje w brzuchu bulgotanie...

Aleksander Ropielewski

Objawy tyleż dokuczliwe co mało specyficzne i do czasu wykonania badań dodatkowych nie sposób postawić diagnozy.