Szumy w głowie i w uszach a torbiel pajączkowaty płatu czoła

Witam, mam od pewnego czasu szumy w glowie po prawej stronie i w uszach obu stronie, szumy w glowie sa raz silniejsze raz ciche ,a przy tym czasami w uszach tykanie ,swisty ,dzwonienie , puls , itp, chodzilem do lekarzy , internisty,neurologa , kardiologa , itp. mialem wysokie cisnienie , zbilem go, mialem tez podwyzszony cukier 10,5, zeszedlem na 6-7, lekarz mowi ze to dziedziczne , ale sumy w glowie pozoztal, zrobilem TK glowy ,wynik torbiel pajaczkowaty platu czola, pomożcie co dalej.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u laryngologa.

Pozdrawiam.