Terapia depresji dwubiegunowej

Witam--mieszkam w Holandii--od 7 lat walcze z depresja dwubiegunowa----tesknie bardzo za Polska Uwazam , iz psychiatra zle dopasowal i dalje dopasowuje zle leki.Przerobilam juz prawie wszystkie antydepresanty.W chwili obecnej_( prawie 6 lat) daje mi depakina, ktora mnie bardzo doluje.Litu nie moge rowniez brac,Chodzilam po nim jak pijana,Ogolnie przytylam po lekach 17 kilogramow---jestem besikna i bezradna,Prosze o porade---nie wiem co mam dalej robic.Uwazm, ze w Polsce sa lepsi psychitrzy.

Witam,

nie znam systemu leczenia w Holandii. Jeśli może Pani skorzystać z konsultacji u innego lekarza, proszę spróbować i zobaczyć co Pani zaproponuje. Zachęcam także do dopytania o możliwość skorzystania z leczenia psychoterapeutycznego jako uzupełniającego leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam
Ewa Czernik