Termin porodu a wynik USG ciążowego

Termin porodu mam na 24 luty wedlug pierwszego USG.Z racji że dziecko jest drobne to na każdym kolejnym USG przesuwali mi termin.Mialam nieregularne miesiaczki wiec wg miesiaczki termin ciezko im okreslic. Opis ostatniego USG: łożysko III, AFI w normie, profil biofizyczny 8 punktów Przepływ tęt. niskooporowy PI 0,74 RI 0,52 S/D 2,07 PROSZĘ O INTERPRETACJE BO LEKARZ OCZYWISCIE NIC NIE POWIEDZIAŁ. Wykryto u mnie paciorkowca lekarz nic nie powiedzial siedze i sie martwie.Czy to jest cos powaznego

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się koniecznie do lekarza ginekologa. Sądzę, że termin porodu powinien być utrzymany z pierwszego badania USG. Proponuję udać się do izby przyjęć szpitala ginekologicznego.