Test tolerancji glukozy w 23. tygodniu ciąży a hipoglikemia

Witam, Wczoraj robiłam sobie badania na test tolerancji glukozy 75g, obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży. Niepokoją mnie wyniki: na czczo 67, po 1h- 60, po 2h- 86. Wyczytałam w internecie, że może to byc hipoglikemia. Dopiero w przyszłym tygodniu idę do swojego lekarza. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pani jakiekolwiek objawy hipoglikemii? Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego wcześniej niż czekać do wizyty u lekarza prowadzącego ciążę.