Tkanka tłuszczowa zatoki stępu obrzęknięta

Byłam na badaniu MR.i nie bardzo wiem co ono oznacza. " Tkanka tłuszczowa zatoki stępu obrzęknięta. W obrębie górnej kości piętowej poniżej Gissana torbiel śródkostna śr 8mm łącząca się z niewelkim ubytkiem warstwy korowej. Osteofity krawędzi tylnej powierzchni stawu skokowo-piętowego, w tej okolicy kostki dodatkowe/złamane osteofity o wym7x4mm oraz 4x3mm. Obrzęk tkanki tłuszczowej trójkąta Kagera . Zwiększona ilość płynu w pochewce ściągnistej ścięgna i ściegna piszelowego.niewielki entezofit

Lek. Tomasz Budlewski

Do interpretacji badania potrzebna jest większa ilość informacji dotyczaca tego czy był jakis uraz, czy sa objawy, czemu w ogóle zostało wykonane. Zmiany w MRI są jak opisano, konieczna jest wizyta u ortopedy celem ustalenia dalszego postępowania.