Toczeń układowy, mała ilość płytek krwi i przedłużające się miesiączki

Choruję na tocznia od 1998r. Od 2 lat stwierdzono, iż mam t. układowego i między innymi małą ilość płytek krwi. Czy w związku z tym mogę mieć przedłużające się miesiączki? Mój ginekolog nie widzi żadnego związku z tą chorobą. Jestem po półrocznej kuracji hormonalnej i bez efektów. Proszę o odpowiedź. Monia

Wskazana konsultacja lekarza hematologa.