Toksoplazmoza gondii w 9 tygodniu ciąży

Witam! 2 dni temu dowiedziałam się że mam toxoplasme gondii, a ponieważ jestem w 9 tygodniu i 4 dniu ciązy obawiam się ogromnie o moje maleństwo wyniki wyszły okropnie a mianowicie igg dodatni 125,9 IU/ml (H 0,0 -7,5 Niereaktywne w zakresie obecnosci przeciwciał przeciwko tkoplazma gondii w klasie igg. >10,5 reaktywny 7,6 - 10,4 wynik nie jednoznaczny, )a igm rownież dodatni. Nie potrafię ogarnąć myśl a moj gin nawet nic mi nie wytłumaczył proszę o pomoc wczoraj ponowiłam badania.

Na koniec - TG jest tak naprawdę bardzo rzadkim problemem w poloznictwie, najczęściej okazuje się że lęki były całkowicie nieuzasadnione. Pozdrawiam.