Torbiel i ropień w piersi

Mam 32 lata. Byłam u lekarza onkologa z torbielą, która zamieniła się w ropień - został on usuniety, ale oprócz tego posiadam jeszcze w tej piersi dwie inne torbiele. Pierś nadal mnie strasznie boli, choć od zabiegu minęły już dwa miesiące. Następną wizytę mam na wrzesień. Co mam teraz zrobić? Nie mam zapsanych żadnych leków ani badań, zrobiono mi tylko jedno badanie usg.

Witam serdecznie!

Niestety bez możliwości badania palpacyjnego oraz wykonania USG piersi trudno Pani pomóc. Skoro odczuwa Pani dolegliwości bólowe, proszę zgłosić się do lekarza. Czekanie do września na wizytę nie wydaje się dobrym pomysłem.

Pozdrawiam serdecznie.