Torbiel jajnika i wynik CA-125

mam torbiel na jajniku proszę o analizę wyników Ca-125 45,2 U/ml Wskaźnik Roma przed menopauzą 13.3 wskaźnik ROMA po menopauzie 27,3 HE4 63.7

Witam , analizę powinien przeprowadzić lekarz , który zlecil badania (podejrzewam,że jest Pani pod jego opieką). Ja dostałem za malo danych aby odpowiedzieć na pytanie , zż

Nie można analizować wyników badań dodatkowych w oderwaniu od badania klinicznego, wywiadów i np badania USg. Proponuje zgłosic sie do ginekologa, który zalecał zrobienie badań.