Torbiel na jajniku a stosowanie antykoncepcji hormonalnej i wydzielina z pochwy

Witam. W grudniu wykryto u mnie na lewym jajniku torbiel o wym. 2.5x4cm. Ginekolog przepisał mi tabletki Jeanine na 3 miesiące. Jednak miałam przez nie niskie ciśnienie i było mi słabo. Po pierwszym opakowaniu lekarz zmienił mi tabletki na Regulon. Po nich dobrze się czułam, jednak ostatnio znów zaczął mnie boleć lewy jajnik i mam teraz obfitą, żółtą wydzielinę z pochwy. Zastanawiam się co to może być? Wizytę u lekarza mam dopiero po skończeniu 3 opakowania tabletek - 20 lutego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stosowaniem antykoncepcji hormonalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża objawów. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.