Torbiel na stopie
witam biegam wyczynowo 10 dni temu robiłem rtg stopy z myślą ze mam ostrogę dziś odebrałem i się okazało ze mam torbiela...żadnego bólu nie odczuwam nic..w ogóle jak bym nie robił rtg bym nie wiedział ze mam torbiela.. Czytałem w necie na ten temat i dowiedziałem się ze to nowotwór.. moje pytania: -czy mogę biegać???- czy operacja?pare zdjęć rtg daje..http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f0c63ad87d72216.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e93be640e2dfe2d8.html

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Torbiel jest zmianą łagodną. Jeśli nie daje żadnych dolegliwości to zwykle zalecana jest obserwacja zmiany. Niemniej jednak powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.