Torbiel w zatoce klinowej u 10-latki
Witam 10 letnią córkę boli czasami głowa w okolicach skroni, wynik rezonansu magnet. to - torbiel w zatoce klinowej po stronie prawej, co to dokładniej może znaczyć i do jakiego specjalisty należy się udać?

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - taka torbiel może dawać objawy - jak u Pani córki. Zajumują się tym laryngolodzy.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.