Trofoblast na tylnej ściance macicy w 11 tygodniu ciąży

Witam jestem w 11 tyg ciazy , ciąża prawidlowa roznica 3 dni ale na badaniach lekarz mowił ze mam coś takiego jak trofoblast na tylniej sciance macicy , martwie się lekarz mowil o tym ale nie sluchalam za bardzo zbyt zdenerwowana bylam , pamietam ze powiedzial ze niema zagrozenia dla dziecka ale zakaz sexu z parntnerem . Ale czy powinnam się martiwć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego- koniecznie! Jest tak jak powiedział.