Trzykrotne usunięcie brodawczaka pęcherza

Jestem po trzech zabiegach usunięcia brodawczaka pęcherza po pierwszym miałam spokój 10m-cy,po drugim 7m-cy 14pażdziernika było trzecie usunięcie (było bardzo małe5mil)co robić żeby za często nie narastały czy jest jakaś dobra terapia lub leki

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.