Twarda narośl na kości barkowej

Dzień Dobry Zaobserwowałem na kości barkowej twardą narośl. Jak ją dotykam to mnie boli oraz jak poruszam ręką do tyłu. Myślałem , że to od przeciążenia bo ćwiczę na siłowni i przejdzie . Miejsce to smarowałem fastum żel ale nic nie pomogło. Ból jest tylko jak dotykam i poruszam ręką do tyłu lub naprężam. Proszę o poradę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
zmianę należy skonsultować z ortopedą. Na podstawie badania klinicznego i badań dodatkowych będzie można ustalić przyczynę i zastosować ew. leczenie.
Nagłe pojawienie się zmiany i bolesność mogą świadczyć o infekcji, należy też wykluczyć zmianę nowotworową.