Uciążliwe czerwone krostki na dekoldzie

Witam mam 25 lat. Od pewnego czasu mam pewien problem. Mam na dekoldzie czerwone krostki one pojawiaja sie i znikaja nie swedza anie nie pieka nie sa rowniez wypukłe. Jest to bardzo uciazliwe poniewaz nie moge nosic nic z dekoldem. Bardzo Prosze o jakas porade. Pozdrawiam

Być może związane jest z alergią ,lub z zaburzeniami cyklu hormonalnego . Należało by udać na konsultację do ginekologa i alergologa i wyjaśnić przyczynę.
Pozdrawiam Iwona Stajkowska