Uciążliwy katar w 31. tygodniu ciąży

Jestem w 31 tygodniu ciąży i w zasadzie od początku ciąży zmagam się z uciążliwym katarem.Moja pani Ginekolog z ul.Odlewniczej ciągle odsyła mnie z tym katarem do rodzinnego a i oni niewiele mi pomagają.Po wizycie u laryngologa zrozumiałam że tak już zostanie do końca ciąży ale czy to nie wpływa na rozwój dziecka.

Spokojnie, tak w ciąży czasami bywa, dziecku nic nie grozi, ono już jest duże możesz spokojnie używać kropli do nosa. Weź Oxalin gel,sprej o.o25% do nosa.