Uciekanie oka u 9-latki

córka ma 9 lat nosi od 2 lat okulary -2 , ale prawe oko ma troszkę słabsze ale na obydwu szkłach ma tą samą wartośc, troszkę widać , że ucieka jej prawe oko tzn, w czwartek byliśmy u okulisty i nic nie mówił o zezie a jak córka chodziła trochę bez okularów to zwróciłąm uwagę , że jej oczko troszkę ucieka(niby od zawsze ale nie wiem czy się nie nasiliło) czy jest szansa , aby ćwiczeniami skorygować tą przypadłość? Czy w takiej sytuacji możemy zastosować ortosoczewki?

Piotr Pilarski

Sugeruję ponowną wizytę u okulisty aby dokładnie zdiagnozować problem.

Pozdrawiam.