Uczucie miękkich nóg i rąk, uczucie ściśniętej szczęki, ucisk skroni i ciężkie powieki a SM

Witam, od wczoraj mam następujące objawy: uczucie miękkich nóg, rąk (przemijające, nie uciążliwe. Bez problemu się poruszam, denerwujące jest to uczucie) . poza tym mam uczucie ściśniętej szczęki, ucisk skroni i ciężkie powieki. Czuję w związku z tym objawami duży niepokój. 2 tygodnie temu miałam podobne objawy, które po 3 dniach ustąpiły. Badanie krwi w normie, magnez, sód, potas też. proszę o odpowedź co to może być (czy to moga być objawy SM?)

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania klinicznego. Dlatego sugeruję udać się do neurologa, który takie przeprowadzi.