Uczucie pełności w żołądku

Witam. Mam 26 lat 159 cm wzrostu i waże 71 kg. Mam pytanie dotyczace tego ze od wczoraj mam dziwne uczucie pełności w żołądku. Wczoraj zjadlam chleb ze smalcem wiejskim i zaczelo mnie sciskac po tym w żołądku. A potem normalnie jadlam tylko mniej. Jestem osoba bardzo nerwowa i wszystkiego sie boje. Wmawiam sobie ze cos mi jest ze jestem chora. Próbuje zucic palenie bo sie boje. Jak caly czas mysle o tym to chodze do WC. Prosze o porade.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy nie muszą oznaczać choroby jednak dla pewności sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.