Uczucie wilgoci po oddaniu moczu

Witam. Mam 20 lat i mam taki problem... A mianowicie oddaję mocz normalnie, bez żadnych problemow przez okres całego dnia. Tylko, że mam problem już po samym oddaniu moczu, a mianowicie jak już się "wysikam", to po chwili, czy to w trakcie wracania do pokoju, czy jak już usiądę na fotel, to popuszczam parę kropel... Gnębi mnie już to uczucie ciągłej wilgoci... Czym to jest spowodowane i czy jest możliwość, żeby się tego pozbyć? Zaznaczam, że oddaję mocz silnym strumieniem i bez żadnych problemów, aż już mi się nie chce, a po chwili jeszcze trochę moczu samoczynnie wyleci... Proszę o pomoc...
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam!

Przedstawione przez Pana informacje, nie upoważniają do wypowiadania się odnosnie przyczyny problemu. Konieczny jest dokładniejszy wywiad, by na jego podstawie móc ukierunkować ewentualną diagnostykę. Doradzam wizytę u urologa.

Pozdrawiam serdecznie

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty