Uczucie zimna, boleści w klatce piersiowej i kłucie serca

W nocy zrobiło mi się bardzo zimno miałam boleści w klatce piersiowej kuło serce drętwiała lewa strona i z tyłu od krzyża do łopatek bardzo mnie bolało i kuło i też w prawej boku nisko oraz było mi niedobrze.Proszę o pomoc dziękuję. Mam 33 lata KAROLINA

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Podane objawy wymagają dokładnej diagnostyki dlatego proszę zgłosić się do lekarza w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej.