Uczulenie na farbę do włosów u 25-latki

Dzien dobry.Mam problem,jestem uczylona na farbe do wlosow,niedawno farbowalam wlosy,ale nie dotykajac skory glowy,bo wtedy mi nic nie jest,tylko z tym ze po skonczonym farbowaniu,wlosy mi dotknely do oczow i mam na powiekach takie chrostki swedzace i napuchniete oczy,po jakim czasie takie cos schodzi? i czym moge to zlagodzic domowym sposobem?zeby ta opuchlizna chociaz zeszla,mozna lod przylozyc?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie zmiany zazwyczaj zanikają po tygodniu. Może Pani przyłożyć lód oraz posmarowac preparatem fenistil.

Pozdrawiam.