Uczulenie na wszystkie zapachy kwiatów, owoców, warzyw i barwniki

Dzień dobry. Mam 34 lat , jestem uczulona na wszystkie zapachy kwiatów, owoców, warzyw, zapach kawy, jakiekolwiek barwniki typu E, na wszystko co posiada kwas: acetylosalicylowy, cytrynowy, owocowy, na salicylany wyst. w kremach, szamp. , środ. czystości. W styczności z jakimikolwiek zapachami, dymem, perfumami i zywnością - puchnie mi język , nie mogę oddychać i duszę się. przeszłam szereg badań i lekarze nie są w stanie mi pomóc. Proszę o ratunek. Dorota

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza alergologa lub immunologa klinicznego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.