Uniesienie ciężaru 10 miesięcy po zespoleniu szyjki kości udowej

Dzień dobry ,10 miesięcy po zespoleniu (2 śruby ,zespolenie gamma) szyjki kości udowej nie odczówam bulu,lekarz pozwojił normalnie funkcjonować wykonywać wszelkie prace w domu i nosić zakupy.Wyznacznikiem czegoś niepokojącego w moim przypadku ma być bul nogi.Panie doktorze czy jeśli uniosę ciężar ok 20kg to nie za dużo?I czy mogę podjąć pracę zawodową jako serwisant jeśli nie wymaga to ode mnie dużego wysiłku fizycznego?

Jeśli w rtg potwierdzono zrost kości a lekarz prowadzący pozwolił "normalnie funkcjonować" to zapewne może Pan powrócić do pracy. Proszę jednak pamiętać, że decydujący głos ma lekarz prowadzący znający Pana historię choroby i badania obrazowe oraz lekarz medycyny pracy dopuszczający do pracy na określonym stanowisku