Upławy i skrzepy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

bylam juz u ginekologa z moim problemem. biore tabletki antykoncepcyjne ok 3 lat, od drugiego tygodnia zazywania juz do samego okresu, 2-3 tyg, mam brązowo-czarne upławy i skrzepy. zaczynają się od razu gdy wstane z łóżka, musze brać chusteczke, bo od razu leci- pojedyncze krople są czerwono-brązowe. caly czas musze nosic wkładki, dosyc grube, bo przemiękają.czasem z majtek na spodenki wypadnie taka grudka skrzepu. brałam przez tydzien betadine i po tym taką jedną globulkę gynoxin i nic. co robc

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczne jest wykonanie badan horonalnych i przerwanie przyjmowania tabletek na pewien czas, prosze koniecznie ponownie udac się do lekarza gienokologa.