Uprawianie sportu po usunięciu żylaków powrózka nasiennego

Witam. 4 września tego roku miałem operację usunięcia żylaków powróżka nasiennego lewego jądra. Moje pytanie brzmi czy mogę już uprawiać sport typu bieganie, siatkówka czy pompki i kiedy mogę zacząć ćwiczyć na siłowni, chociaż lekkie treningi? Z góry dziękuję za pomoc.

W chwili obecnej już można w pełni wykorzystywać swoje zdolności fizyczne. Nie ma już przeciwwskazań do uprawiania jakiegokolwiek sportu.