Uraz i ból śródstopia podczas meczu

witam w srode 30.07.14 mialem mecz sparingowy po ktorym doznałem urazu bol srodstopia na drogi dzien dostalem skierowanie do szpitala po wykonaniu 2 zdjec rtg stwierdzono zlamanie podstawy 4ej kosci srodstopia po smarowaniu mascia altacet oraz okladow lodem dnia 01.08.14 bol ustapil i juz nie utykam na ta noge czy moglo dojsc do omylki lekarskiej przeciez to tez tylko ludzie i czy moge wnioskowac o odzszkodowanie od pzu jezeli odmowilem zalozenia szyny gipsowej za odp zgory dziekuje

To zlamanie jest niegroźne, szybko przestaje boleć. Pomyłka teoretycznie możliwa. Odszkodowanie nie ma związku z założeniem gipsu.