Wydzielina i siniaki na piersiach w wyniku urazu
Witam mam takie pytanie jedna z moich kolezanek przezyla traume byla gwalcona i robilo jej krzywde 4 facetow skonczylo sie to teraz swiezo bo zawiadomilismy odpowiednie sluzby ale jej od dwoch tyg leci krew z piersi i bola ja piersi oraz przezroczysty plyn tez leci bo ja tam sciskano i bito ma siniaki tam i wyszly jej zyly ona nie chce miec mamografi bo nie chce sie rozebrac i sie nie da mozna jakos inaczej zbadac jej te piersi czy to moze byc od takiego czegos cos powaznego co robic

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, w opisanej sytuacji badania są absolutnie konieczne. Proszę przekazać koleżance, że bez odpowiednich badań nie można postawić diagnozy i wdrożyć leczenia. W przygotowaniu do badania może pomóc psycholog,do którego pomocy Pani koleżanka ma absolutne prawo.