Urodzenie dziecka a bolesność kości

Witam. Moj problem tkwi w kostce u prawej stopy. W 2009roku spadlam z schodow i pekla mi torebka stawowa od tej pory kostke mam do wewnatrz a nie na zewnatrz za specialnie mi to nie wadzilo ale z czasem zaczelam krzywic stope i stawiac ja na boku...i poprostu teraz po 7latach pogorszylo sie to i juz nawet nie umiem postawic stopy na plasko... ! Urodzilam dziecko 4msc temu i z taka krzywa stopa nie moge go nosic na rekach nawet bo cale kosci mnie bola w nodze ......

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z dobrym rehabilitantem i kilkumiesięczne zajęcia wzmacniające i stabilizujące staw skokowy.