Urodzenie martwego płodu a kolejne ciąże

Witam, 10 wrzesnia urodzilam dziecko w 38tc niestety nie żywe. Na wizycie po pologu 19.10 lekarka powiedziala ze jajeczko ma już 1,4 i niedługo pęknie. mam spodziewac sie miesiaczki za 2-3 tygodnie jesli nie zajde w ciaze znów. Ciezko z męzem pracowalismy nad poczeciem od 19 do teraz mniej wiecej co drugi dzień czy jest szansa że trafiłam na owulację? jesli tak to kiedy zrobić test skoro nie wiem kiedy powinna byc dokladnie miesiaczka. czy jakieś obiawy moga sugerowac zapłodnienie? wczesne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg I udać się do lekarza ginekologa.