USG piersi i guzki oraz torbiele

prosze o wyjasnienie usg w piersi prawej 2 dobrze odgraniczone guzki fa susp wiekszy 20x10 mm na godz 6.30 mniejszy 10mm przybrodawkowo na godz 10 dodatkowo zewnetrznie od brodawki obszar zmian dysplastycznych drobne torbieliki ductektasia makrozwapnienia zalecenie konsultacja chirurga onkologa

Fa =Fibroadenoma=gruczolakowłókniak=guz łagodny!!! Takie jest podejrzenie! W opisie nie ma podejrzenia nowotworu złośliwego! Proszę być pod stałą opieką onkologa! zż