Ustalenie tygodnia ciąży według bHCG

Witam 23 grudnia robiłam beta 424, 5 dziś 3.01 mam 1688  czy nie a mało.  Ostatni okres miałam 14 listopada. Juz nie wiem jak juz liczyć tygodnie. Normy wg laboratorum 5-6 tydz 158 -31795 7-9 tydz 3697 - 163593 . Czy wSzyszko w porządku ? Zmartwiona

Lek. Tomasz Budlewski

A miesiączki regularne czy nieregularne? Przy miesiączkach regularnych można określić wiek ciąży na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Natomiast przy nieregularnych miesiączka wiek ciąży określa się na pierwszym badaniu usg co do poziom Beta HCG to tak jak pani widzi w normach to przedział jest bardzo szeroki. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciążę