Usunięcie kamienia na przewodzie nerka-pęcherz

witam . 22 listopada mialam usuniecie kamienia ( 8 mm) na przewodzie miedzy nerka a pecherzem. po zabiegu wstawiono mi na okres 2 tygodni stent. ktory zostal usuniety ponad tydzien temu od dwuch dni zaczynam odczuwac coraz silniejszy bol w okolicy nerki czy powinnam sie tym martwic czy jest to normalna reakcja organizmu na przeprowadzony zabieg. dziekuje z gory za pomoc . kasia

Witam, bóle po usunięciu stentu wymagają wyjaśnienia. Jedną z przyczyn może być jakiś drobny fragment kamienie, który nie został usunięty i przemieścił się do moczowodu. Należy wykonać USG i zgłosić się do ośrodka, w którym była Pani operowana. Pozdrawiam RH