Zabieg usunięcia kamienia z nerki a pocenie się

witam mam duzy problem z poceniem się pod pachami jest on tez mocny w zapachu i nieprzyjemny 2 lata temu mialam zabieg na usunięcie kamienia z nerki i od tamtego momentu wszystko się zaczeło czy to może byc przyczyną że moje nerki nie funkcjonują prawidłowo dodam jeszcze ze 2 lata temu moja mama zachorowala na ziarnice złośliwą i tego też się troche obawiam bo wię że przy tej chorobie wystepuje mocne pocenie sie

Witam, śmiem przypuszczać, że nie ma żadnego związku z usunięciem kamienia z nerki a poceniem się. Proponuje wizytę u dermatologa, dobrego internisty lub (ew. u endokrynologa) z dodaniem uwagi na chorobe Mamy. Pozdrawiam RH