Usunięcie woreczka żółciowego a dieta

Mijaja 3 miesiace od czasu usuniecia mi woreczka zolciowego. Czy moge juz powrocic do normalnej diety? Zjesc jakas pizze ze znajomymi na miescie? Nie mowie o co codziennym jedzeniu schabowych czy wlasnie pizzy. Tylko tak od czasu do czasu jak normalny czlowiek.

Aleksander Ropielewski

Tak, może Pan spróbować, jednak w małych ilościach - zwłaszcza przy pierwszych tłustszych pokarmach.